Koty i psy Akcesoria dla psa Czy legowisko dla pieska staje się obligatoryjne dla Twojego psa

Czy legowisko dla pieska staje się obligatoryjne dla Twojego psa

Sportowe szelki dla pieska

Z psiakiem możemy uprawiać różne sporty: dogtrekking, bieganie, jazdę na rowerze albo hulajnodze. Nie potrzebuje to wówczas być od razu wyczynowy wysiłek, biegać lub jeździć na rowerze możemy z czworonogiem rekreacyjnie. Do tego konieczne będą określone, sportowe szelki dla psa. Takie szelki dla psów zawierają w ofercie między innymi norweska firma Non-stop Dog Waer, amerykańska RUFFWEAR, plus polski producent Sali. Fachowe, sportowe szelki dla psa zrobione są tak, ażeby zapewnić czworonogowi komfort podczas treningu.
Do mniej wyczerpujących sportów wolno stosować szelek dla pieska zaprzęgowych, jednakże mądrze jest wykorzystywać szczególne szelki poświęcone do latania z pieskiem lub przejażdżki na rowerze.
https://www.krakvet.pl/wygodne-legowiska-dla-psa-c-134.html legowisko dla psa sprawdź

Marka Non-stop Dog Waer wytwarza oprócz specjalnych szelek zaprzęgowych, szelki dla psa Line, do uprawiania różnych sportów biegowych. Są więc to szelki świetnie wpasowane do sylwetki czworonoga, dostarczają ochronę szyi i pleców. Nie porywają się w czasie ruchu i także nie powodują zadrapań. Szelki dla pieska Line mogą być użytkowane również na co dzień, zwłaszcza do dalekich spacerów. Są to zatem szelki przydające się perfekcyjnie do dogtrekkingu.
Inne sportowe szelki dla psa to sportowo – turystyczne szelki Speed firmy Sali. Jest to zatem pomieszanie klasycznych szelek rodzaju guard i dodatkowo uprzęży zaprzęgowej. Takie szelki dla pieska także korzystnie sprawdzają się w dogtrekkingu, tymczasem wolno uprawiać w nich amatorsko pozostałe sporty. Szelki Speed można bardzo dobrze przystosować do rozmiarów czworonoga, posiadają dwa elementy regulacji. Szelki ustawiają równomiernie siłę, z jaką psiak ciągnie, umożliwiając mu na przyjemną i skuteczną pracę oraz lekkość ruchów. Szelki dla psa Speed są bezpieczne i także miękkie, posiadają dwa miejsca przeznaczone do zapinania smyczy. Jedno, niedaleko obroży, przydaje się do przypinania psiaka na spacer, inne do zaczepiania w czasie biegu, jazdy na rowerze bądź dalekiej wędrówki.

Marka Sali robi również tradycyjne szelki dla psa „norweskie”, które też sprawdzają się przy ćwiczeniu amatorskich sportów z pieskiem. Dedykowane są dla czworonogów, które zbyt silnie nie ciągną i właściwie postępują na komendy w ciągu biegu.
Szelki dla pieska sportowe to wówczas też Front Range firmy RUFFWEAR. Są to zatem także wielofunkcyjne szelki, wolno montować je psiakowi na regularne spacery, zaś także wykorzystywać przy uprawianiu rekreacyjnie sportów z psem. Szelki dla psa Front Range są bezproblemowe w regulacji i dodatkowo komfortowe, ich korzyścią jest także natychmiastowe i także łatwe zakładanie i dodatkowo ściąganie. Mają, tak jak szelki Speed, dwa elementy do zapinania smyczy. Szelki posiadają odblaski, co wzmacnia bezpieczeństwo podczas spacerów po zmroku, plus kieszonkę na identyfikator.
Jak planujemy uprawiać sport z psem musimy kupić dla niego idealne, bezpieczne i dodatkowo dostosowane do jego rozmiaru sportowe szelki dla psiaka.

Tagi: ,