Koty i psy Karmy dla piesków Karma dla pieska – sucha lub mokra?

Karma dla pieska – sucha lub mokra?

Karmy dla juniorów – oferta firmy Pedigree
Marka Pedigree od lat interesuje się produkcją karm dla czworonogów. Zgodnie z wymaganiami użytkowników w ich ofercie można wyszukać karmy dla dużych czworonogów, oraz też i takie dobrane dla szczeniąt. Stanowi więc to szczególnie znaczące dlatego, że zapotrzebowanie na składniki żywieniowe szczeniąt oraz piesków dojrzałych wyraźnie się różni. Zatem z czego komponuje się karma Pedigree dla juniorów? Które mikroskładniki odżywcze uzupełnia? W tym wpisie postaramy się odpowiedzieć na niniejsze pytania i dodatkowo opisać propozycję marki Pedigree.
Z myślą o szczeniętach marka Pedigree utworzyła dwa warianty karm: karmy suche i karmy mokre. Jeśli chodzi o owe kluczowe w ofercie marki odkryjemy 4 warianty karm: karma Pedigree junior z kurczakiem przeznaczna dla każdych ras psów i 3 warianty żywności dedykowane dla psów odmian miniaturowych wielkich i także średnich: karmy Pedigree z kurczakiem i ryżem. Jakakolwiek sucha karma Pedigree została opracowana poprzez zbiór sprawdzonych ekspertów z myślą o tym, ażeby umożliwić szczeniętom najlepszy wzrost. W składzie karmy zlokalizujemy przede wszystkim mięcho z kurczaka i ryż, które są idealne dla łagodnych żołądków młodych piesków. Dodatkowo karmy Pedigree junior uzupełniona jest o skład witamin oraz minerałów w takiej ilości która jest potrzebna szczeniętom w okresie dynamicznego przyrostu. Obok atutów odżywczych warto ponadto wspomnieć o walorach smakowych. Produkty o smaku kurczaka są jedynymi spośród najchętniej spożywanymi przez szczenięta. Skład karmy suchej junior jest niezwykle prosty. Obejmuje zboża, znaczną ilość mięsa (26%), oleje plus tłuszcze i substancje mineralne. Wraz z suchą karmą Pedigree zapewniasz swojemu pieskowi witamin takich jak: witamina A, E, D3, potas, miedź, mangan, sód i cynk.
Karmienie psów najlepszymi karmami sprawdź https://www.krakvet.pl/karmy-akcesoria-dla-psow-c-23.html
Oprócz karmy suchej marka świadczy także mokry pokarm Pedigree junior. W ofercie są dwa warianty: mokra karma Pedigree junior w konserwie (o smaku kurczaka w galaretce oraz cielęciny w galaretce) i mokra karma Pedigree Junior w torebce (o smaku kurczaka z ryżem). Każde opakowanie (zatem także karma Pedigree w puszce lub w torebce) posiada świeże mięsne smakołyki skąpane w galaretce, która wspiera przyswajanie składników odżywczych ujętych w żywności. Dzięki temu żywność jest nie zaledwie znakomita, ale i odżywcza i lekkostrawna. Mokra karma Pedigree Junior zawiera składniki odżywcze odpowiedzialne za twarde i także zdrowe kości (inaczej wapń plus fosfor), poprawiające odporność (witamina E oraz minerały) tudzież ułatwiające trawienie (błonnik). Lekkostrawność karmy osiągnięto dzięki wykorzystaniu delikatnych mięs (cielęciny oraz kurczaka), ryżu i skąpaniu całości w galaretce.
Streszczając propozycja firmy Pedigree w zakresie karm dla szczeniąt jest dosyć bogata, umiemy w niej znaleźć zarówno karmy mokre jak i suche (każdy rodzaj jest w kilku smakach). Dodatkowo są to karmy stworzone przez firmę, która istnieje na rynku od wielu lat i dodatkowo ciągle modyfikuje swoje wyroby bazując na doświadczeniu własnym i lekarzy z jakimi współpracuje. Dzięki temu są więc to karmy doskonale dobrane do potrzeb dynamicznie kształtujących się szczeniąt zarówno ze względu na walory odżywcze, jak również smakowe.

Tagi: ,