Koty i psy Karma dla kota Karma Perfect Fit dla kotów – oferta marki

Karma Perfect Fit dla kotów – oferta markiNa rynku zoologicznym możemy znaleźć wiele marek karm stworzonych z myślą o specjalnych potrzebach kotów. Do tych karm należy również linia produktów marki Perfect Fit, która obejmuje 6 karm dla kotów w różnym wieku i o różnym trybie życia. W tym artykule przedstawimy krótką charakterystykę każdej z nich.

Sprawdź produkty Furtrim

Karma Perfect Fit Junior

Jest to sucha karma o smaku kurczaka stworzona z myślą o kociętach poniżej 1 roku życia. Jej skład został wzbogacony o specjalistyczną formułę Perfect Fit Total 5, której działanie polega na zaspokojeniu pięciu podstawowych potrzeb zwierzaków. Oznacza to, że podając kotu karmę z tą formułą zapewniasz mu odpowiednią podaż składników odżywczych niezbędnych do wspierania układu odpornościowego, układu moczowego, układu trawiennego, do zapewnienia właściwej wagi oraz mających korzystny wpływ na stan skóry i sierści twojego podopiecznego. W jej składzie znajdziemy wysokiej jakości produkty naturalne (m.in. suszone białko drobiowe), które zapewniają nie tylko wyjątkowy smak, ale również wysoką ilość witamin i składników mineralnych niezbędnych do prawidłowego wzrostu intensywnie rozwijającego się szczeniaka.

Karma Perfect Fit Sterile 1+

Jest to sucha karma przeznaczona dla kotów powyżej 1 roku życia po przebytym zabiegu sterylizacji. Jak każda karma z linii Perfect Fit dla kotów została wzbogacona o formułę Perfect Fit Total 5. Dodatkowo jej skład został opracowany w taki sposób, aby zapewnić pokarm dostosowany do specyficznych potrzeb kotów wysterylizowanych m.in. zmniejszona została liczba kalorii (koty po sterylizacji często są mniej aktywne, potrzebują zatem mniejszej ilości kalorii), dodatek prebiotyków, które mają za zadanie wspieranie pracy układu trawiennego.

jak wybrać karmę dla kota

Karma Perfect Fit Sensitive 1+

Jest to sucha karma o smaku indyka przeznaczona dla kotów wrażliwych. W jej składzie nie znajdziemy produktów wywołujących problemy trawienne (m.in. soi i pszenicy). Receptura karmy również została wzbogacona o formułę Perfect Fit Total 5 oraz dostosowana do specyficznych potrzeb kotów borykających się z problemami trawiennymi. W produkcji wykorzystano wysokiej jakości mięso indycze, które nie tylko jest doskonałym źródłem białka, ale również jest lekkostrawne, co jest niezwykle ważne w przypadku kotów wrażliwych.

Karma Perfect Fit Indoor 1+

Jest to sucha karma stworzona z myślą o kotach powyżej 1 roku życia, które większość swojego czasu spędzają w mieszkaniu. Ogranicza powstawanie kul włosowych w układzie pokarmowym, ogranicza nieprzyjemny zapach moczu z kuwety (dzięki dodatkowi wyciągu z juki) oraz ma obniżoną zawartość tłuszczy (z uwagi na zmiejszone zapotrzebowanie kotów mało aktywnych). Również wzbogacona jest o specjalistyczną formułę Perfect Fit Total 5, która zaspokaja 5 podstawowych potrzeb każdego zwierzaka.

Karma Perfect Fit Adult 1+ (wołowina)

Jest to sucha karma przeznaczona dla kotów dorosłych o smaku wołowiny. Jej skład został opracowany w taki sposób aby zapewnić komplet niezbędnych składników odżywczych potrzebnych do zachowania zdrowia i pełni sił każdego kota (m.in. witaminy z grupy B i żelazo oraz wysokiej jakości białka). Dodatkowo, dzięki twardej strukturze karmy, pielęgnuje jamę ustną znacząco ograniczając osadzanie się kamienia nazębnego.

Karma Perfect Fit Adult 1+ (łosoś)

Jest to kolejna sucha karma stworzona z myślą o kotach dorosłych.  Od poprzedniej karmy różni się jedynie smakiem. Również wzbogacona jest o formułę Perfect Fit Total 5 oraz komplet cennych składników odżywczych.

Podsumowując marka Perfect Fit obejmuje 6 karm dla kotów stworzonych przez specjalistów o specyficznych potrzebach kotów w różnym wieku i o różnym trybie życia. Dzięki temu właściciele mogą dobrać produkt, który idealnie spełni ich oczekiwania względem karmy.